• s2
  • s3
  • s4

Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Przebieczanach

Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Przebieczanach 8 listopada 2018r., odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w szachach. W zawodach wzięło udział 31 uczniów z klas I- VIII, którzy rywalizowali w czterech grupach wiekowych. Tytuły tegorocznych Mistrzów Szkoły zdobyli: Joanna Tracz (kl. V), Paweł Wojtyło (kl. VI), Bartosz Górowski (kl. VIII), Karolina Kasprzyk (kl. VII). Wyżej wymienieni zawodnicy, zajęli pierwsze miejsca w swojej kategorii wiekowej: kl. 0- VI lub kl. VII- VIII. Drugie miejsca zajęli: Julia Zadak, Maciej Wilkoński, Kamil Mól, natomiast trzecie lokaty uzyskali: Katarzyna Michalik, Konrad Pawlik, Adam Kubisztal. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, natomiast zwycięzcy dodatkowo zakwalifikowali się do rozgrywek gminnych. Gratulacje dla wszystkich szachistów!